LAIPNI LŪDZAM !

Sveicam Jūs Rēzeknes Svētās Trīsvienības evaņģēliski luteriskās draudzes mājas lapā! Viens no skaistajiem Rēzeknes dievnamiem, kas pulcē Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas Rēzeknes draudzi.

Katra draudze ir cilvēki, kas smeļas no kopībā un dievnamā sniegtā Dieva Vārda un Sakramentiem; cilvēki, kas sabiedrībā sirds gaišumā nes caur sevi Dieva mīlestību.

Šajā mājas lapā mēs Jums piedāvājam iepazīties ar luterāņu draudzes vēsturi, mūsu aktivitātēm, aizlūgšanām, jaunumiem, tūrisma iespējām, kā arī sniedzam informāciju, kā mūs atrast, sastapt, atbalstīt.

Būsim priecīgi Jums kalpot un Jūs satikt mūsu Dievnamā!

Exaudi – septītā Lieldienu svētdiena
Kristus saka: Kad es no zemes tikšu paaugstināts, Es visus vilkšu pie sevis.

(Jņ 12:32)

5Moz 34:1–8; 1Pēt 4:8–11; Jņ 15:26–16:4
Ps 1; Apd 1:15–17; 1Jņ 5:9–13; Jņ 17:6–19

Krāsa: balta

AIZLŪGUMI: Velēnas draudze, Dd/GU, māc. Ilgvars Matīss
Indianapoles draudze
(ASV), prāv. Gunārs Lazdiņš
Somijas evaņģēliski luteriskā Baznīca

Mūsu mūžs septiņdesmit gadu, vai kurš visai stiprs, astoņdesmit gadu, viss šis laiks – pūles un posts, garām ir, un – lidojam prom!
(Ps 90:10)

Jēzus Kristus, mūsu Kungs, un Dievs, mūsu Tēvs, kas savā žēlastībā mūs mīl un piešķir mums mūžīgu mierinājumu un uzticamu cerību, lai uzmundrina un nostiprina jūsu sirdis ikvienā krietnā vārdā un darbā.

(2Tes 2:16–17)

Ech 3:16–27; Ef 2:1–10; Mt 10:24–33, 40–42