LAIPNI LŪDZAM !

Sveicam Jūs Rēzeknes Svētās Trīsvienības evaņģēliski luteriskās draudzes mājas lapā! Viens no skaistajiem Rēzeknes dievnamiem, kas pulcē Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas Rēzeknes draudzi.

Katra draudze ir cilvēki, kas smeļas no kopībā un dievnamā sniegtā Dieva Vārda un Sakramentiem; cilvēki, kas sabiedrībā sirds gaišumā nes caur sevi Dieva mīlestību.

Šajā mājas lapā mēs Jums piedāvājam iepazīties ar luterāņu draudzes vēsturi, mūsu aktivitātēm, aizlūgšanām, jaunumiem, tūrisma iespējām, kā arī sniedzam informāciju, kā mūs atrast, sastapt, atbalstīt.

Būsim priecīgi Jums kalpot un Jūs satikt mūsu Dievnamā!

Slavēts lai Kungs diendienā, mūsu nastu Viņš nes, Dievs ir mūsu glābiņš!

(Ps 68:20)

Mēs zinām, ka tiem, kas Dievu mīl, viss nāk par labu.

(Rm 8:28)

Am 5:1–17; Jūd 1–16; Mt 22:1–14