LAIPNI LŪDZAM !

Sveicam Jūs Rēzeknes Svētās Trīsvienības evaņģēliski luteriskās draudzes mājas lapā! Viens no skaistajiem Rēzeknes dievnamiem, kas pulcē Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas Rēzeknes draudzi.

Katra draudze ir cilvēki, kas smeļas no kopībā un dievnamā sniegtā Dieva Vārda un Sakramentiem; cilvēki, kas sabiedrībā sirds gaišumā nes caur sevi Dieva mīlestību.

Šajā mājas lapā mēs Jums piedāvājam iepazīties ar luterāņu draudzes vēsturi, mūsu aktivitātēm, aizlūgšanām, jaunumiem, tūrisma iespējām, kā arī sniedzam informāciju, kā mūs atrast, sastapt, atbalstīt.

Būsim priecīgi Jums kalpot un Jūs satikt mūsu Dievnamā!

Trinitatis – Trīsvienības svētki
Svēts, svēts, svēts Pulku Kungs – visa zeme pilna Viņa godības!

(Jes 6:3)

Jes 6:1–8; Rm 11:33–36; Mt 28:18–20
Ps 8:2–10; Sak 8:1–4, 22–31; Rm 5:1–5; Jņ 16:12–15

Krāsa: balta

Dieva tuvumā man ir labi, pie Dieva Kunga es tveros, lai paustu visus Tavus darbus!

(Ps 73:28)

Bet jūs esat izredzēta cilts, ķēnišķa priesteru saime, svēta tauta, tā īpašums, kas jūs no tumsas ir aicinājis savā brīnumainajā gaismā, lai jūs sludinātu Viņa izcilos darbus.

(1Pēt 2:9)

5Moz 6:1–9