LAIPNI LŪDZAM !

Sveicam Jūs Rēzeknes Svētās Trīsvienības evaņģēliski luteriskās draudzes mājas lapā! Viens no skaistajiem Rēzeknes dievnamiem, kas pulcē Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas Rēzeknes draudzi.

Katra draudze ir cilvēki, kas smeļas no kopībā un dievnamā sniegtā Dieva Vārda un Sakramentiem; cilvēki, kas sabiedrībā sirds gaišumā nes caur sevi Dieva mīlestību.

Šajā mājas lapā mēs Jums piedāvājam iepazīties ar luterāņu draudzes vēsturi, mūsu aktivitātēm, aizlūgšanām, jaunumiem, tūrisma iespējām, kā arī sniedzam informāciju, kā mūs atrast, sastapt, atbalstīt.

Būsim priecīgi Jums kalpot un Jūs satikt mūsu Dievnamā!

6. svētdiena pēc Vasarsvētkiem
1Moz 17:1–7; Rm 6:3–11; Mk 8:1–9
Ps 65:92–9, 10–14; Jes 55:10–13; Rm 8:1–11; Mt 13:1–9, 18–23

Tev, Kungs, – taisnīgums! Bet mums – tik kauns!
(Dan 9:7)

Žēlastībā jūs esat izglābti caur ticību, tas nenāk no jums, tā ir Dieva dāvana.
(Ef 2:8)

4Moz 14:26–45; Apd 15:1–12; Lk 12:49–56