LAIPNI LŪDZAM !

Sveicam Jūs Rēzeknes Svētās Trīsvienības evaņģēliski luteriskās draudzes mājas lapā! Viens no skaistajiem Rēzeknes dievnamiem, kas pulcē Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas Rēzeknes draudzi.

Katra draudze ir cilvēki, kas smeļas no kopībā un dievnamā sniegtā Dieva Vārda un Sakramentiem; cilvēki, kas sabiedrībā sirds gaišumā nes caur sevi Dieva mīlestību.

Šajā mājas lapā mēs Jums piedāvājam iepazīties ar luterāņu draudzes vēsturi, mūsu aktivitātēm, aizlūgšanām, jaunumiem, tūrisma iespējām, kā arī sniedzam informāciju, kā mūs atrast, sastapt, atbalstīt.

Būsim priecīgi Jums kalpot un Jūs satikt mūsu Dievnamā!

Deviņpadsmitā svētdiena pēc Vasarsvētkiem
Mums ir šis bauslis, lai tas, kas mīl Dievu, mīl arī savu brāli.

(1Jņ 4:21)

2Moz 24:9–11; Ef 4:22–32; Mt 22:1–14
Ps 121; 1Moz 32:22–31; 2Tim 3:14–4:5; Lk 18:1–8

Krāsa: zaļa

Es slēgšu ar viņiem mūža derību, ka Es nenovērsīšos no viņiem un darīšu tiem labu.

(Jer 32:40)

Ne no cilvēka gribēšanas vai skriešanas – viss nāk no Dieva, kas apžēlojas.

(Rm 9:16)

2Ķēn 4:8–37; Apd 9:10–31; Lk 3:7–18