Mums ir jauna nodaļa: Kapusvētki. Aicinām pieteikties: JAUNUMIEM, informācijas saņemšanai Jūsu e-pastā, par notikumiem draudzēs...!
JAUNUMIPar draudziKAIMIŅU DRAUDZESKapusvētki un svecīšu vakariSvētdarbībasBibliotēkaSvētrunasZIEDOJUMI
KRISTĪBAS
IESVĒTĪBAS
Svētais vakarēdiens
LAULĪBAS
MIRUŠO IZVADĪŠANA
Mājapmeklējums
AIZLŪGUMI
Kristības, iesvētības, laulības, bēres, kā arī dzīvojamo namu, dzīvokļu, darba telpu, pieminekļu u.c. iesvētīšanas tiek sauktas par kazuālijām. Kazuālijas ir dievkalpojumi, kuri nav ietverti Baznīcas gada ciklā, bet tiek noturēti dažādos laikos atkarībā no ticīgo cilvēku vajadzībām. Kazuālijas noteikti nav pakalpojums, ko kāda iemesla dēļ var Baznīcai pasūtīt, bet gan svētdarbības, kas izriet no kristīgas dzīves vajadzībām un kuras Baznīca notur vienīgi kristīgas dzīves kopsakarā. Ja vēlaties tikt kristīts vai iesvētīts, vai gribat pievest kristībām savus bērnus, vai arī tiekat aicināti kristībās par krustvecākiem, vai vēlaties slēgt laulību baznīcā, tad aicinām iepazīties ar kārtību, kāda pastāv mūsu Baznīcā šo svētdarbību saņemšanai.

Apustuļa Jēkaba
(vecākā) diena

Jes 52:7–10; 2Kor 4:7–15; Mt 20:20–23

Krāsa: sarkana

Dievs sacīja: Savu loku es mākonī lieku, un tas būs par derības zīmi starp mani un zemi!
1Moz 9:13

Bet tagadējās debesis un zemi tas pats vārds uztur un saglabā ugunij bezdievīgo cilvēku pazudināšanai
tiesas dienā.
2Pēt 3:7