Mums ir jauna nodaļa: Kapusvētki. Aicinām pieteikties: JAUNUMIEM, informācijas saņemšanai Jūsu e-pastā, par notikumiem draudzēs...!
JAUNUMIPar draudziKAIMIŅU DRAUDZESKapusvētki un svecīšu vakariSvētdarbībasBibliotēkaSvētrunasZIEDOJUMI

Rēzeknes baznīcas ērģelu restaurācijai

LV: Lūdzam ziedot ērģeļu restaurācijai Rēzeknes baznīcā. Tas ir ļoti svarīgi mums visiem, jo ​​tagad draudzei ir liegts ērģeļu skaņas skaistums.

DE: Bitte spenden Sie für die Restaurierung der Orgel in der Kirche von Rezekne. Dies ist für uns alle sehr wichtig, da die Gemeinde nun um die Schönheit des Orgelklangs gebracht wird.

EN: Please donate for the restoration of the organ in Rēzekne Church. This is very important for all of us, because now the church community is deprived of the beauty of the sound of the organ.

Mūsu rekvizīti:

Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas Rēzeknes Svētās Trīsvienības draudze
Raiņa iela 4, Rēzekne, LV-4600

Reģistrācijas un nodokļu maksātāja

Nr. 90000309158

norēķinu konts: AS SWEDBANK,

SWIFT kods: HABALV22

IBAN: LV89HABA000140J057781

‌‌

Jo, kā līst lietus un sniegs krīt no debesīm un turp vairs neatgriežas, bet gan veldzē zemi, uzplaucē to un diedzē, dod sēklu sējējam un maizi ēdējam, tā būs ar Manu Vārdu, kas iziet no Manas mutes un nenāk pie Manis nepiepildīts, bet gan dara, ko Es esmu gribējis, paveic to, kādēļ Es to sūtījis. Jes 55:10–11

Ja jūs Manī paliekat un Mani Vārdi paliek jūsos, jūs varēsiet lūgt, ko vien gribēsiet, un tas jums notiks. Un Mans Tēvs ar to tiks pagodināts, ka jūs nesīsiet daudz augļu un kļūsiet Mani mācekļi.
Jņ 15:7–8

Jes 58:1–12 2Tim 1:1–14 Mk 9:42–50