KRISTĪBAS
Mājapmeklējums
AIZLŪGUMI
MĀJAPMEKLĒJUMS AR SVĒTO VAKARĒDIENU

Ja kāds no draudzes locekļiem nespēj nākt uz dievkalpojumiem, viņi var aicināt mācītāju pie sevis uz māju, lai svinētu īsu mājas dievkalpojumu, saņemtu Dieva Vārda vēsti, Absolūciju (grēku piedošanas pasludinājumu) un Svēto Vakarēdienu, kurā Kristus mums dāvina pats Sevi Savā miesā un asinīs. Un sirdīs valdīs miers un droša pārliecība par mūžīgo izglābšanu.

Manas acis arvien uz Kungu, jo Viņš izvilks no tīkla man kājas.

(Ps 25:15)

Pāvils raksta: Lūdziet Dievu par mums, lai Kunga Vārds strauji izplatītos un tiktu godāts, kā tas ir pie jums, un lai mēs tiekam pasargāti no nederīgiem un ļauniem cilvēkiem.

(2Tes 3:1–3)

Joz 6:1–14; Rm 13:1–7; Mt 26:26–35