Kopš 1989. gada, kad pēc padomju aizliegtības gadiem, luterāņu draudze tika no jauna dibināta, vēlāk atgūts draudzes nams un dievnams. Ir grūti aprakstāms, tas lielais atbalsts ko draudze savos atjaunošanas centienos ir sanēmusi no uzņēmumiem, valsts iestādēm, privātpersonām, sadraudzības baznīcām -māsu draudzēm, citiem kristīgiem nodibinājumiem Latvijā un ārpus tās.

Esam pateicīgi Dievam par katru draudzību un sadarbību, kas bagātina garīgo un kultūras dzīvi, palīdz baznīcas misijai, diakonijai (sociālajam darbam), sniedz palīdzību dievnama atjaunošanā.

Daudz ir paveikts, vēl daudz sabierībai nozīmīgu veicamu darbu stāv priekšā - ērģeļu restaurācija, interjera izveide, jumta seguma nomaiņa, apkures ierīkošana, draudzes nama restaurācija, diakonijas darba attīstīšana.

‍Esam atvērti dažādām sadarbības formām gan kā baznīcas draudze, gan kā sabiedriskā labuma organizācija, atsevišķiem projektiem un ilglaicīgai sadarbībai.