Mums ir jauna nodaļa: Kapusvētki. Lūdzu, saprotiet, informācija tiek papildināta.Aicinām pieteikties: JAUNUMIEM, informācijas saņemšanai Jūsu e-pastā, par notikumiem draudzēs...!
JAUNUMIPar draudziKAIMIŅU DRAUDZESKapusvētki SvētdarbībasBibliotēkaSvētrunasKarteGalerijaZIEDOJUMI

Apceļojot Latgali un iegriežoties Rēzeknē, aicinam izbaudīt Rēzeknes pilsētas un plašas apkārnes panorāmu no baznīcas torņa skatu laukuma, kas atrodas  torņa augšdaļā  aptuveni 37. m augstumā.

Kāpjot tornī ir iespēja redzēt otrā pasaules kara šāviņu un ložu pēdas, sarkanarmijas karavīru atstātos iniciāļu iegriezums.

Tornī atrodas Zilupes luterāņu baznīcas zvans (Liepājās drāšu fabrikas dāvinājums 1936. gadā), kuru no nokļušanas metāllūžņos pēckara baznīcu slēgšanas kampaņu laikā, no slēgtā luterāņu dievnama bija izglābusi Zilupes pareizticīgo draudze, kas to arī 2005. gadā atdāvināja dievkalpošanai.

Individuālas un grupu eksursijas, tai skaitā skolēniem, aicinam pieteikt pa tālruni + 371 25664437

Ej, Kungs ir ar tevi!
1Sam 17:37b

Ja kādam ir spējas kalpot, lai kalpo ar spēku, ko piešķīris Dievs.
1Pēt 4:11a

1Sam 2:1–10;