Individuālā Lūgšana

Sākot ar to, ka ir ievilkusies pandēmija, mēs esam lēmuši dot iespēju uz individuālo lūgšanu, sākot ar  27.04. baznīca būs atvērta no 8:30-18:00. Lūgums ievērot valstī noteiktos ierobežojumus.

Lai starp jums neatrodas neviens, kas pareģo, zīlē, bur, pesteļo, vārdo, izsauc garus, ir zintnieks vai mirušo iztau­jātājs, – Kungam ir pretīgi visi, kas tā dara!

(5Moz 18:10.12)

Gaismas auglis ir visā, kas krietns, taisnīgs un patiess. Pārliecinieties, kas ir patīkams Kungam! Nepiedalieties neauglīgos tumsības darbos, bet gan atmaskojiet tos!

(Ef 5:9–11)

Dan 3:1–18; 1Jņ 3:1–10; Lk 3:15–22