Atsākas Dievkapojumi

Sākot ar 17.05.2020. atsākas Dievkalpojumi  parastajos laikos, rīta lūgšanas-Laudes svētdien 8:00, Dievkalpojums svētdien 9:00. Viss notiek ieverojot valstī pastāvošos ierobežojumus 2m un ne vairāk kā 25 cilvēki. Tāpat ir iespēja individuālām lūgšanām katru dienu no 8:30-18:00 ievērojot visas valstī noteiktās prasības.

Visi tie zābaki, kas kaujā mīdās, un drānas, kas asinīs novārtītas, sadegs par barību ugunij!
Jes 9:4

Mūsu Dieva sirds žēlsirdības dēļ Rīta zvaigzne mūs no augšienes uzlūkos, lai mirdzētu tiem, kas mīt tumsā un nāves ēnā, un atgrieztu mūsu kājas uz miera ceļa.
Lk 1:78-79

1 Moz 12:9–13:1; Ebr 7:18–28; Jņ 4:27–42