Atsākas Dievkapojumi

Sākot ar 17.05.2020. atsākas Dievkalpojumi  parastajos laikos, rīta lūgšanas-Laudes svētdien 8:00, Dievkalpojums svētdien 9:00. Viss notiek ieverojot valstī pastāvošos ierobežojumus 2m un ne vairāk kā 25 cilvēki. Tāpat ir iespēja individuālām lūgšanām katru dienu no 8:30-18:00 ievērojot visas valstī noteiktās prasības.

Lai starp jums neatrodas neviens, kas pareģo, zīlē, bur, pesteļo, vārdo, izsauc garus, ir zintnieks vai mirušo iztau­jātājs, – Kungam ir pretīgi visi, kas tā dara!

(5Moz 18:10.12)

Gaismas auglis ir visā, kas krietns, taisnīgs un patiess. Pārliecinieties, kas ir patīkams Kungam! Nepiedalieties neauglīgos tumsības darbos, bet gan atmaskojiet tos!

(Ef 5:9–11)

Dan 3:1–18; 1Jņ 3:1–10; Lk 3:15–22